Korupcijos prevencijos programa

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos korupcijos prevencijos programa 2023-2025 m.

Korupcijos prevencijos pranešimas

Gimnazijoje informaciją apie pažeidimus galite pateikti  elektroniniu paštu: laimute.useliene@zng.lt, arba atvykus į gimnaziją adresu Mokyklos g. 1, Žemaičių Naumiestis, Šilutės r.

Galite pateikti informaciją apie gimnazijos darbuotojų neteisėtus veiksmus: korupciją ar veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių; taip pat galite parašyti ir apie taisytinas gimnazijos teikiamų paslaugų procedūras, kurios sudaro prielaidas piktnaudžiauti tarnybine padėtimi.

Pranešime nurodykite asmenis, kurie savo veiksmais ar neveikimu padarė ar daro nusikalstamas veikas. Taip pat nurodykite įvykio vietą, laiką ir kitas, jūsų nuomone, svarbias aplinkybes, galinčias turėti reikšmės atliekant vėlesnį įvykio aplinkybių tyrimą.

Jūsų pranešimą išnagrinės gimnazijos Korupcijos prevencijos komisija ir priims sprendimą dėl informacijos panaudojimo. Korupcijos prevencijos komisija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Asmenys, nenurodę savo kontaktinių duomenų, apie pranešimo tyrimo rezultatus nebus informuojami.

Apie įtariamus korupcijos atvejus taip pat galite pranešti: (internete)
LR specialiųjų tyrimų tarnyba
PRANEŠTI APIE KORUPCIJĄ

NAUDINGOS NUORODOS:
Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas
Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programos patvirtinimo
LR specialųjų tyrimų tarnyba
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija

Antikorupcinio švietimo e. mokymo platforma https://emokymai.stt.lt/.

Puslapis atnaujintas: 2024 balandžio 4