„Lamata“ projektas (II etapas)

Įveikėme susidariusius sunkumus ir projekto veiklą įgyvendinome prisitaikę prie šio laikmečio iššūkių.

Antrajame projekto etape mokiniai dirbo savarankiškai:

Stebėjo ir fotografavo paukščius, jų lizdus, juos atpažino ir aprašė.

Rinko duomenis iš Lietuvos Raudonosios knygos apie mūsų rajone ir Klaipėdos apskrityje retas, ir saugomas organizmų rūšis.

Rinko šiukšles pamiškėse, paupiuose.

Nuo savo gyvenamosios vietos nustatė kryptis į gimnaziją, orientuojasi kurioje pusėje gyvena draugai ar yra objektai.

Tyrė dirvožemio struktūrą.

Mokiniai teigė, kad buvo įdomu atpažinti paukščius ir juos aprašyti, išsiaiškinti kokie mūsų apskrityje yra saugomi, reti augalai ir gyvūnai. Džiaugėsi galėję nors truputį prisidėti prie „Žaliųjų judėjimo“ rinkdami šiukšles. Įdomu buvo sužinoti, kurioje pusėje nuo jų gyvenamosios vietos, gyvena draugai.

Mokiniai praplėtė ir pagilino žinias apie augalus, bei gyvūnus, pagerino darbo su duomenimis, kompiuterinio raštingumo kompetencijas. Ugdė vertybines nuostatas apie augalų ir gyvūnų bei gamtos išsaugojimą.

Puslapis atnaujintas: 2022 kovo 28