Projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“

Lietuvos meno kūrėjų asociacija (LMKA) su partneriais įgyvendino iš Europos socialinio fondo lėšų finansuojamą projektą „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ (AKIM).

Iš viso projekte dalyvavo 11 sričių menininkai: architektai, rašytojai, kompozitoriai, dailininkai, fotomenininkai, kinematografininkai, muzikai, literatūros veikėjai, tautodailininkai, teatralai, žurnalistai.

2013-2014 m. m. į mūsų gimnaziją atvyko 5 skirtingų šakų menininkai. Jie vedė 4 teorines meninės kūrybos pamokas ir 1 kūrybines dirbtuves. Vienos pamokos trukmė 1 akademinė valanda, kūrybinių dirbtuvių trukmė 1,5 akademinės valandos. Pamokos buvo skirtos 8-12 kl. mokiniams.

Iki mokslo metų pabaigos vyko susitikimai su tautodailininke Vida Šmitiene, mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su aktore Virginija Kochanskyte ir pianiste Inga Maknavičiene, vertėja (iš vokiečių kalbos) Vilija Gerulaitiene, rašytoju Sigitu Parulskiu, aktoriais Algimantu Bultvilu, Vaiva Mainelyte, Ramučiu Rimeikiu.

Puslapis atnaujintas: 2020 spalio 22