Stalo žaidimas ,,Keliauk ir pažink Šilutę“

Ankstyvą  gruodžio 7 -osios rytą,  I a klasės gimnazistai rinkosi į  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio  filialą, kur  vyko naujo stalo žaidimo „Keliauk ir pažink Šilutę“ pristatymas. Šį žaidimą  kūrė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus bibliotekininkai, finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

Bibliotekininkės Danutė ir Nijolė  mokiniams pristatė  žaidimo atsiradimo istoriją, supažindino su žaidimo taisyklėmis. Žaidėjai  pasiskirstė  į merginų ir vaikinų komandas. Mokiniai turėjo perskaityti vienas kitam klausimus ir į juos atsakyti. Šis žaidimas įdomus  tuo, kad žaidžiant (2-6 žmonėms) yra galimybė ne tik prasmingai praleisti laiką, bet kartu  sužinoti  daug įdomių  Šilutės krašto istorijos ir  kultūros faktų.

Džiaugiamės  dovanotu stalo žaidimu. Tai puiki galimybė gimnazijos bibliotekos  lankytojams laiką praleisti kitaip – susiburti aktyviam, naudingam, prasmingam ir intelektualiam laisvalaikiui.

Puslapis atnaujintas: 2021 gruodžio 7