Gimnazijos herbas
Gimnazijos herbas

Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija

Mokytojai

Gimnazijos ugdymo skyrius

DalykasVardas, pavardėIšsilavinimasKvalifikacinė kategorijaKitos pareigos
Etikos mokytojaJurgita VingienėAukštasisVyr. mokytojas7a, 8 klasių vadovė, klasių vadovų metodinės gr. pirmininkė Menų, technologijų, kūno kultūros ir dorinio ugdymo metodinės gr. pirmininkė
Tikybos mokytojaVirginija RupainienėAukštasisMetodininkas 
Lietuvių k. mokytojaJūratė DaugalienėAukštasisMetodininkas 6b klasės vadovė
Lietuvių k. mokytojaVaida VaitkuvienėAukštasisMokytojas 
Lietuvių k. mokytojaRima VingienėAukštasisVyr. mokytojas 
Lietuvių k. mokytojaLilija LengvinienėAukštasisVyr. mokytojasKalbų metodinės grupės pirmininkė
Anglų k. mokytojaLaima AuksorienėAukštasisMokytojas 
Anglų k. mokytojaDanguolė NaujokienėAukštasisMetodininkas6a klasės vadovė
Anglų k. mokytojaJurgita BeitienėAukštasisMetodininkasIV klasės vadovė Metodinės tarybos pirmininkė
Rusų k. mokytojaGražina BartkuvienėAukštasisMetodininkas 
Vokiečių k. mokytojaRomualda MalinauskienėAukštasisVyr. mokytojas 
Istorijos mokytojaMarytė LidžiuvienėAukštasisMetodininkas 
Istorijos mokytojaLiucija ŠertvytienėAukštasisMetodininkasIIb klasės vadovė
 Geografijos mokytojaZita KaminskienėAukštasisMetodininkasIIa klasės vadovė
 Biologijos mokytojaŽavinta DaukšienėAukštasisMetodininkasIII klasės vadovė
Biologijos mokytojaDanguolė KaletkienėAukštasisMetodininkas 
 Fizikos mokytojaiNijolė PeteraitienėAukštasisVyr. mokytojas7b klasės vadovė
Chemijos mokytojaDaiva Nauburienė Aukštasis Mokytojas 
Chemijos mokytojaLaimutė UselienėAukštasisVyr. mokytojasDirektoriaus pavaduotoja ugdymui
Matematikos mokytojaGiliara PeteraitienėAukštasisMetodininkas 
Matematikos mokytojaJolanta PūkienėAukštasisMetodininkasGimnazijos tarybos pirmininkė Tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų metodinės gr. pirmininkė
Matematikos mokytojaRegina GedaitienėAukštasisMetodininkas 5 klasės vadovė
Informacinių technologijų mokytojaJolanta PūkienėAukštasisMetodininkas 
Informacinių technologijų mokytojasArvydas GrigonisAukštasisVyr. mokytojas 
Informacinių technologijų mokytojaVilma BartušienėAukštasisVyr. mokytojasDirektoriaus pavaduotoja ugdymui laikinai einanti direktoriaus pareigas
Dailės mokytojaBirutė ŽvirblienėAukštasisVyr. mokytojas 
Muzikos mokytojaGražina MatulienėAukštasisMetodininkas 
Kūno kultūros mokytojaDanguolė NaujokienėAukštasisMetodininkas 
Kūno kultūros mokytojaBirutė GalinauskienėAukštasisMetodininkasIb klasės vadovė
Kūno kultūros mokytojaVilija ParnarauskienėAukštasisMetodininkas 
Technologijų mokytojasEdmundas NaujokasAukštasisMetodininkas 
Technologijų mokytojaDaiva NauburienėAukštasisVyr. mokytojas 
Technologijų mokytojaBirutė ŽvirblienėAukštasisMokytojas 
Šokio mokytojaAsta SapetkienėAukštasisMetodininkas 

Degučių skyrius

Dalykas Vardas, pavardė Išsilavinimas Kvalifikacinė kategorija Kitos pareigos
Pradinis ugdymas Zofija Kungienė Aukštasis Metodininkas  
Priešmokyklinis ir ikimokyklinis ugdymas Vaida Kinderienė Aukštasis Vyr. mokytojas  
Anglų k. Laima Auksorienė Aukštasis Mokytojas  

Gardamo progimnazijos skyrius

DalykasVardas, pavardėIšsilavinimasKvalifikacinė kategorijaKitos pareigos
Ikimokyklinis ugdymasSkirmantė Lidžiūtė 
Priešmokyklinis ugdymasVitalija MockuvienėAukštesnysisVyr. mokytojas 
Pradinis ugdymasSonata KurmienėAukštasis

Pradinių klasių

metodininkas

 
Pradinis ugdymasVirginija LidžiuvienėAukštasis

Pradinių klasių

metodininkas

 

 

Neformaliojo ugdymo ir pagalbos skyrius

Dalykas

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Kitos pareigos

Socialinė pedagogė

Daiva Lengvinienė

Aukštasis

Soacialinis pedagogas – metodininkas

 

Specialioji pedagogė, logopedė

Monika Žeimienė

Aukštasis

Specialusis pedagogas, logopedas

 
PsichologėIndrė DrūlienėAukštasisPsichologas 

Bibliotekos vedėja

Regina Vingienė

Aukštesnysis

  
BibliotekininkėKsavera ToliušienėAukštasis  

Neformaliojo ugdymo mokytojai

Žavinta DaukšienėAukštasisMetodininkas 
Gražina MatulienėAukštasisMetodininkas 
Arvydas GrigonisAukštasisVyr. mokytojas 
Edmundas NaujokasAukštasisMetodininkas 
Birutė GalinauskienėAukštasisMetodininkas 
Jūratė DaugalienėAukštasisMetodininkas 
Asta SapetkienėAukštasisMetodininkas 
Nijolė PeteraitienėAukštasisVyr. mokytojas 
Vilija ParnarauskienėAukštasisMetodininkas 
Sonata KurmienėAukštasis

Pradinių klasių

metodininkas

 
Virginija LidžiuvienėAukštasis

Pradinių klasių

metodininkas

 
Zofija KungienėAukštasisMetodininkas