Penktokų krikštynos

Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje gruodžio 8 dieną, vyko 5 kl. mokinių krikštynos. Šeštos pamokos eigoje netikėtai pas 5 kl. mokinius įsiveržė mokinių tarybos narės „piratės“. Griežtu tonu įsakė penktokams greitai eiti į aktų salę.

Aktų salėje, skambant piratų muzikai, penktokus pasitiko „piratės“. Merginos 5 kl. mokiniams užrišo po pirato raištį ant galvos ir kas norėjo nupiešė pirato ūsus. Jaunųjų piratų krikštynos prasidėjo nuo mankštos, kad jaunieji piratai būtų stiprūs. Buvo patikrintas ir plaučių tūris,  jei piratų laivas skęstų, kad būtų kam gelbėti. Po visų linksmų užduočių, jaunieji piratai visi kartu sakė priesaiką, o ją patvirtino gautame krikšto pažymėjime „savo krauju“. Klasės seniūnui buvo įteikta piratų vėliava ir atsakomybė rūpintis savo jaunąją piratų įgula.

Renginio akimirkas galima pamatyti galerijoje.

Puslapis atnaujintas: 2021 gruodžio 10