Teatro diena

Šiandien gimnazijoje vyko atvira srautinė pamoka ,,Literatūros ir Teatro draugystė“ 5 – II g kl. mokiniams minint Tarptautinę teatro dieną. Buvo visko: viktorinos klausimus keitė praktinės kūrybinės užduotys, praktines kūrybines užduotis – meniniai pasirodymai. Netrūko gerų emocijų, pašmaikštavimų, kūrybingų sceninių pasirodymų, tylos minutėlių. Grįžę į klases mokiniai reflektavo – rašė publicistinį straipsnį. Nors aplinkui dūzgė ir birzgė statybininkai, gražindami gimnaziją, aktų salėje pleveno mokinių vidinės kultūros bei nuoširdaus žingeidumo ir pažinimo dvasia. Pamokoje, skirtoje Tarptautinei teatro dienai paminėti, netrūko prizų, dovanų, gėlių… Perfrazuojant Konstantiną Stanislavskį galima pasakyti: ,,Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre ir mūsų gimnazijoje“.

Renginio nuotraukas galima pamatyti galerijoje arba gimnazijos Facebook paskyroje.

Puslapis atnaujintas: 2022 kovo 25