Netradicinė biologijos-geografijos pamoka

2022 m. balandžio 5 d. I a kl. vyko netradicinė biologijos-geografijos pamoka, žuvininkystės praktikos mokymo centre. Mus pasitiko žuvininkystės sektoriaus vadovas Jonas Dyglys ir katytė, kuri iškart atpažino gyvūnų mylėtojus ir glaustėsi aplink juos. Pradžioje J. Dyglys aptarė saugaus elgesio taisykles, kokios medžiagos yra pavojingos, kur ir kam naudojamos. Taip pat aptarė kokiomis savybėmis turi pasižymėti puikus darbuotojas, papasakojo kokios yra žuvų augintojų karjeros kvalifikacijos. Pamoka buvo linksma, su komandiniais žaidimais ir iššūkiais. Ne kiekvienas mokinys išdrįso paimti žuvį į rankas ir likti aptaškytas. Džiaugiuosi ne tik aktyviais vaikinais, kurie parodė lyderio savybes, bet buvo ir keletą merginų, kurios atlaikė visus šlapius išbandymus.

Pamoką vedė biologijos mokytoja Ž. Daukšienė ir geografijos mokytoja Z. Kaminskienė.

Puslapis atnaujintas: 2022 balandžio 7