Konferencija „Pamokos netradicinėse erdvėse“

Birželio 9 d. gimnazijoje vyko praktinė-metodinė konferencija „Pamokos netradicinėse erdvėse“. Konferencija organizuota įgyvendinant projektą „Kokybės krepšelis“. Tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais organizuojant pamokas netradicinėse erdvėse. Į konferenciją atvyko svečių iš Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos. Gimnazijos mokytojos metodininkės Danguolė Naujokienė, Zita Kaminskienė, Vilija Parnarauskienė vedė atviras pamokas. Vėliau  svečiai bei gimnazijos mokytojai skaitė pranešimus. Konferencijos dalyviai pasidalino patirtimi, pasisėmė naujų idėjų kaip prasmingai organizuoti pamokas netradicinėse erdvėse.

Konferencijos akimirkas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2022 birželio 9