Matematikos pamoka netradicinėje aplinkoje

Gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte „Mokomės. Dalijamės. Augame“. Vykdant projektą siekiama pagerinti 8 klasių mokinių matematikos akademinius rezultatus diegiant patyriminio ugdymo modelį. Birželio 13d. aštuntų klasių mokiniams vyko neįprastos pamokos Kintų seniūnijoje, kurias vedė matematikos mokytojos G. Peteraitienė, J. Pūkienė ir specialioji pedagogė M. Žeimienė. Mokiniai aplankė Kintuose esančią raudonųjų ąžuolų alėją, didžiąją Lietuvos tują. Atlikdami matematinius veiksmus išsiaiškino – tujos aukštis – apie 18 metrų, lajos plotis – apie 12 metrų. Vėliau vyko į Ventę, ten susitiko su Hidrobiologijos centro darbuotojais. Susipažino su jų darbo ypatumais. Ventės rago molą matavo žingsniamačiu. Aštuntokai užsiminė, kad atlikdami praktines užduotis jų žinios labiau įsisavinamos.

Puslapis atnaujintas: 2022 birželio 13