Naktis gimnazijoje

Net du penktadienio vakarus (birželio 10 ir 17 d.) mūsų gimnazijos moksleiviai skubėjo į gimnaziją apsikrovę miegmaišiais, pagalvėmis, antklodėmis ir kitokiais mokyklai neįprastais daiktais, nes vyko renginys „Naktis gimnazijoje“, kurį organizavo ir vedė mokinių tarybos nariai. Birželio 10 d. į „Naktis gimnazijoje“ renginį rinkosi 5-7 klasių mokiniai, o 17 d. – 8 – II klasių mokiniai. Visą naktį mokiniai drauge su keliomis mokytojomis ir keliais mokinių tėvais praleido gimnazijoje. Miegoti nebuvo kada, nes mokinių tarybos nariai pasirūpino įvairia veikla. Mokiniai žaidė žaidimus, vyko grupių pasirodymai, diskoteka, lobio paieškos, žiūrėjo įvairius filmus. Buvo linksmos ir įdomios veiklos, miegojo tik vienas kitas vaikas.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tarybos nariams už „Naktis gimnazijoje“ organizavimą. Mokytojoms Z. Kaminskienei, Ž. Daukšienei, R. Gedaitienei ir tėveliams L. Stulgienei, A. Gudaitienei, S. Vaitkienei, Ž. Rupainienei, S. Rupainiui už budėjimą.

Renginio nuotraukas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2022 birželio 22