Edukacinė ekskursija Kaune

Spalio 21 d. III klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Kaune. Anatomijos instituto muziejuje išvydo daugiau kaip 1 tūkst. eksponatų, pagamintų iš žmonių palaikų: įvairius organus, griaučius, mokiniai turėjo galimybę geriau pažinti žmogaus kūną, sužinojo, ar šiuo metu žmonės aukoja kūnus mokslui. Taip pat kultūrinės edukacijos Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Istorinė LR Prezidentūra metu mokiniai nusikėlė į XIX ir XX amžius, kai Lietuvoje ir pasaulyje buvo tiek daug veiksmo, kad visko iki šiol negali aprėpti jokie vadovėliai, puiki galimybė pažinti dar neatrastas istorijos teritorijas. Taip pat mokiniai turėjo unikalią galimybę pamatyti VU profesoriaus Liudo Mažylio Berlyne atrastą Vasario 16-osios akto originalą.
Džiugino ir puikus oras bei modernėjantis Kaunas.

Puslapis atnaujintas: 2022 spalio 24