Tinklinio savaitė

Praėjusią savaitę gimnazijoje vyko tinklinio savaitė. Tai tradicinis renginys, kuriam mokiniai ruošiasi iš anksto: treniruojasi, išsirenka komandų kapitonus, sudaro sąrašus, užregistruoja dalyvius ir vis yra kviečiami į treniruotes. Varžybos truko 4 dienas. Visas dienas varžybų nugalėtojai apdovanoti medaliais. Vaikinų komandų tarpe laimėtojais tapo IV-okai, antrą vietą užėmė III kl. komanda, o III vietą užėmė IIab komanda. Mergaičių varžybose dalyvavo keturios tinklininkių komandos. Pirmą vietą laimėjo 7a. Džiaugiamės, kad ir žaidžiant pajėgiausioms komandoms, medaliai neišvyko iš Naumiesčio – juos laimėjo buvę mūsų moksleiviai, vadovaujami Roko Birbalo (komanda „Auksinė karta“). Dėkojame jam, Antanui Musvydui (Pagėgių rinktinių treneriui) už bendradarbiavimą, mokyklos vadovybei už suteiktą galimybę dalyvauti varžybose, bei diplomus ir medalius.

Renginio nuotraukos galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2022 lapkričio 29