Kalėdinis jaunųjų tinklininkų turnyras

Žemaičių Naumiesčio gimnazija bendradarbiauja su Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija ir sportinėje veikloje. Penktadienį, gruodžio 2d., Kalėdiniame jaunųjų tinklininkų turnyre, vaikinų komanda 2 x 0 įveikė šilališkius. Dėkojame buvusiam gimnazijos mokiniui Rokui B., kuris pavadovavo vaikinų komandai, nes merginų varžybos vyko kitoje mokykloje. I vietą šiose varžybose laimėjo rietaviškiai, kurių sudėtyje net du Lietuvos rinktinės nariai. Tiek mūsų mergaitėms, tiek ir vaikinams buvo ko pasižiūrėti ir pasimokyti. Dėkojame organizatoriams už pakvietimą, puikų turnyro organizavimą, už dovanas. Tegul Daivos Š. ir Nojaus D. gauti naudingiausio žaidėjo komandoje prizai įpareigoja juos ruoštis rajono varžybose kartu su komanda ir žaisti dar geriau.

Puslapis atnaujintas: 2022 gruodžio 6