Žiūrėjo spektaklį ,,Titnagu apskelti”

Gruodžio 8 d. Usėnų seniūnijos bendruomenės namuose lankėsi Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Ia ir Ib klasės mokiniai, lydimi mokytojos Danguolės Naujokienės ir mokytojos padėjėjos Vandos Marozienės, kur žiūrėjo spektaklį ,,Titnagu apskelti” (pagal I. Simonaitytės ir E. Barauskienės kūrinius). Po spektaklio vyko aptarimas, teisingai atsakiusieji į mokytojos Jūratės Daugalienės klausimus gavo linksmas dovanėles. Renginio dalyviai vaišinosi kafija, kurią taip mėgo rašytoja, sausainiais, o edukacijos dalyviai etnografinį teatrą ,,Negelys” apdovanojo saldainiais, medumi. Edukacinė veikla buvo vykdoma naudojantis Kultūros paso paslauga ,,Rožės Mažosios Lietuvos metraštininkei Ievai Simonaitytei”, kuri atliepia Mažosios Lietuvos prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos 100 – metį. Kultūros paso pateikėjas Salos etnokultūros ir informacijos centras, programos autorė Jūratė Daugalienė.

Puslapis atnaujintas: 2022 gruodžio 9