Konkursas „Kas man yra lietuvių kalba“

Lietuvių kalbos institutas organizavo moksleivių konkursą „Kas man yra lietuvių kalba“. Konkursas vyko ir darbai buvo priimami nuo 2022 m. rugsėjo 12 d. iki 2022 m. lapkričio 13 d. Rezultatai paskelbti 2022 m. gruodžio 19 d.

Konkursui galėjo būti pateikiamos pasirinktos formos kūrinys: rašinys, esė, eilėraštis, piešinys, daina, filmas, nuotraukos, skulptūros, koliažai ir kt. Kuriama įvairiomis priemonėmis ir technikomis. Konkurso temos: lietuvių kalbos formulė, odė lietuvių kalbai, lietuvių kalbos spalva, lietuvių kalbos forma, lietuvių kalbos sandara.

Konkurse dalyvavo daugiau nei 600 mokinių.

Džiugu, kad Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai: Tauras Stunžėnas, Miglė Šiaudvytytė, Vilija Juciūtė, Eva Čiužauskaitė dalyvavo konkurse ir iš Lietuvių kalbos instituto gavo padėkos raštus.

Dėkojame už dalyvavimą Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kas man yra lietuvių kalba“!

Daugiau informacijos: http://lki.lt/skelbiame-konkurso-kas-man-yra-lietuviu-kalba-nugaletojus/

Puslapis atnaujintas: 2023 sausio 8