Ką mena gluosniai

Sausio 15 dieną ,,ant rubežiaus” (Degučių kaime) vyko renginys ,,Ką mena gluosniai” , skirtas Klaipėdos krašto prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos 100- mečiui. Švęsti prie senojo muitinės pastato, šalia gluosnių alėjos, rinkosi žemaičiai ir šišioniškiai. Renginyje nuskambėjo ir mūsų gimnazistų mintys apie dviejų kultūrų ypatumus, kurias pristatė istorijos mokytojas Jonas Girskis. Sveikinimo žodį tarė direktorė Inga Kirkickienė, prisiminimais dalinosi direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Bartušienė, renginį vedė šios idėjos sumanytoja mokytoja Jūratė Daugalienė. Šventę organizavo Žemaičių karašto etnokultūros centras kartu su Salos etnokultūros ir informacijos centru, Usėnų bei Degučių kaimo bendruomenėmis.

Puslapis atnaujintas: 2023 sausio 16