Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso I – ojo etapo rezultatai

Sveikiname Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso I – ojo etapo laimėtojus! 5 – 8 kl. mokinių grupėje I-oji vieta atiteko 7b kl. mokinei Martynai Daukšaitei, kuri pristatė ištrauką iš Simono Daukanto veikalo ,,Būdas senovės lietuvių, kalnėnų ir žemaičių“ (mokytoja Jūratė Daugalienė), o II – oji vieta – 5b kl. mokiniui Matui Šiaudvyčiui, papasakojusiam lietuvių sakmę ,,Vaikščiojanti ugnelė“ (mokytoja Neringa Sadauskienė). 9 -12 kl. mokinių grupėje I- oji vieta atiteko mokinių grupei: Emilijai Mačijauskaitei, Amandai Preikšaitytei, Daivai Šeputytei, Arnui Jonui Vingiui, Radvilui Meilei, pristačiusiems literatūrinę kompoziciją ,,Vanduo yra danguje“ (Romualdas Granauskas, Dalia Urnevičiūtė) (mokytoja Jūratė Daugalienė). Rajoniniame konkurse dalyvaus I- ųjų vietų laimėtojai. Sėkmės!

Puslapis atnaujintas: 2023 sausio 27