Interaktyvaus žaidimo ,,Draugoteka“ pristatymas

Projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“

Startuoja projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“. Gimnazijos 6 klasės mokiniai Žemaičių Naumiesčio miestelio bibliotekoje dalyvavo žaidimo „Draugoteka“ pristatyme. Interaktyvaus žaidimo ,,Draugoteka“ žaidėjas bibliotekos erdvėse sutinka penkis paauglius, kurių skirtingi pomėgiai, įpročiai, patirtys. Žaidimo veikėjai: Jonas, Klaudija, Luna, Saulė ir Elija. Žaidėjui reikia susidraugauti su šiais penkiais paaugliais, surinkti kuo daugiau draugystę žyminčių širdelių. Žaidėjai pasakoja savo istorijas, sprendžia problemas pataria kokios knygos gali padėti išspręsti iškilusius sunkumus. Žaidimas „Draugoteka“ akcentuoja draugystę, skatina skaityti, padeda geriau suprasti save, užmegzti pozityvius bendravimo, socialinius ryšius, moko susirasti tikrų draugų. Todėl kviečiame visus 5-8 klasių mokinius dalyvauti šiame projekte: žaisti, skaityti, rinkti taškus, širdeles, nes aktyviausių laukia prizai.

Puslapis atnaujintas: 2023 vasario 24