Teatro diena

Kovo 27 d. Tarptautinės teatro dienos proga Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko renginys ,,Labas, pas jus atėjo Teatras”. Gimnazijos Dramos studija I – IV g klasių mokiniams parodė ištrauką iš Juozo Grušo dramos ,,Barbora Radvilaitė”, o Salos etnokultūros ir informacijos centro Usėnų Kiemo lėlių teatras džiugiai sveikinosi su žiūrovais parodydami pasaką ,,Lipnikėlis”.

Gimnazistai ne tik stebėjo vaidinimus, bet ir turėjo progos pasisakyti apie spektaklių nešamas žinutes žiūrovui … Gėlės, dovanos, padėkos žodžiai pavasariškai nuspalvino jaunatvišką renginį.  Teatras – sielos namai … kuriuose kartais būna saldu kaip du medu, o kartais – kaip lediniame vandenyje … Tegu šis mainymasis atneša vidinių pokyčių ir vaidinantiems, ir žiūrintiems!

Renginio akimirkas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2023 kovo 28