Velykų bobutė ir zuikis

Balandžio 7 d. pas Gardamo skyriaus vaikučius iš Žaliojo slėnio kaimelio atvyko Velykų bobutė ir zuikis.  Žaliojo slėnio kaimelis garsėja tuo, kad  kiekvienas vištų pulkas turi savo namelį. Vištos ypatingos, nes vienos kuoduotos, kitos raštuotos, trečios pūkuotos, o jų kiaušiniai išskirtiniai – vieni margi, kiti taškuoti, treti mažyčiai, o kiti labai labai dideli. Rytui išaušus Zuikis ir Velykų bobutė skuba žiūrėti, kokius šį kartą ras kiaušinius ir iš džiaugsmo net sukūrė šokį, kurį išmokė ir vaikus. Išdykėlis zuikis kiaušinius paslėpė pievoje prie mokyklos, tad visi vaikai sulipę į traukinuką važinėjo po pievą ir ieškojo kiaušinių, kuriuos po to rideno. Vyko net margučių nešimo varžybos. Visiems buvo labai linksma. Nugalėjusios komandos laukė dovanėlės, o kiti gavo paguodos prizus – saldainių. Ačiū Žemaičių Naumiesčio etnokultūros centro darbuotojoms Indrei ir Ornelai už vaikams padovanotą smagią popietę.

Šventinio susitikimo akimirkas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2023 balandžio 11