Edukacinis renginys ,,Knygnešių kelias – misija įmanoma”

Gegužės 5 dieną, Bitėnuose, Martyno Jankaus muziejaus aplinkoje vyko edukacinis renginys ,,Knygnešių kelias – misija įmanoma”, skirtas Klaipėdos krašto 100-mečiui ir spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos II klasės mokiniai dalyvavo renginio veikloje: ieškojo nuorodų, atliko įvairias užduotis, ,,Spaudos punkte“ gavo spaudą, kurią turėjo išradingai slėpti, saugojosi žandarų, galiausiai pasiekę ,,Pasienio patikros punktą“ galėjo grįžti į pradžios tašką – Martyno Jankaus muziejaus kiemą.
Po grįžimo buvo skaičiuojami komandų taškai, vyko kinologų šunų pasirodymas, vaišintasi plovu.
Edukacijos metu nueita apie 8 kilometrus, pasigrožėta nuostabia to krašto gamta, išmokta dirbti komandiškai.
Labai džiaugiamės, jog iš 12 įvairių rajonų komandų, mūsų mokyklos komanda surinko daugiausiai balų.

Renginio akimirkas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2023 gegužės 8