V-oji lietuvių kalbos komandinė olimpiada, skirta kalbininko Andriaus Ašmonto žymeniui laimėti

Gegužės 5 d. gimnazijos komanda: Amanda Preikšaitytė, Ib kl., Daiva Šeputytė, Ib kl. Emilija Mačijauskaitė, Ib kl., Arnas Jonas Vingis, Ia kl., Gediminas Stancikas, Ia kl. lydimi direktorės Ingos Kirkickienės bei mokytojo padėjėjos Vandos Marozienės dalyvavo Lietuvos mokinių V-oje lietuvių kalbos komandinėje olimpiadoje, skirtoje kalbininko Andriaus Ašmonto žymeniui laimėti, kuri vyko Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje. (gimnazistus ruošė mokytoja Jūratė Daugalienė). Mokiniai ne tik atliko Klaipėdos universiteto dėstytojų parengtas užduotis, bet ir klausėsi paskaitos „Kas įdomesnio paauglių (ir ne tik) literatūroje?“ (KU lektorius doc. dr. Marijus Šidlauskas) bei parodė savo programą „Linksmojoje popietėje“. Mokytojai taisė olimpiadinius darbus, klausėsi paskaitos „Taikomojo teatro elementai pamokoje“ (KU lektorė dr. Jūratė Grigaitienė).
Turininga programa, naujos patirtys papildė gimnazistų pasiekimų kuprinę… O kur dar gausios dovanos ..
,,Kalba, kaip kiekvienas žmogaus kūrinys, gali turėti įvairius tobulumo laipsnius. Kalba gerėja ir tobulėja, jei sąmoningai visi to jos gėrėjimo ir tobulumo siekia“,- A. Ašmantas.

Puslapis atnaujintas: 2023 gegužės 11