Regioninis Mažosios Lietuvos 8-10 klasių mokinių istorijos konkursas

Gegužės 12d. 8kl. mokiniai Rokas Rupšys ir Matas Auksorius bei IIa kl. mokinė Jorūnė Milerytė kartu su istorijos mokytoju Rimu Vitkausku dalyvavo regioniniame Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokinių istorijos konkurse. Iš pradžių mokiniai atliko teorinias istorijos užduotis, vėliau keliavo į skirtingus muziejus ir atliko kūrybines užduotis, susijusias su Mažąja Lietuva. Rokas Rupšys iš kūrybinių užduočių užėmė II vietą, o iš istorijos užduočių – III vietą, Jorūnė Milerytė iš kūrybinių užduočių taip pat užėmė II vietą ir iš istorijos užduočių – III vietą, Matas Auksorius iš kūrybinių užduočių užėmė II vietą, deja, iš istorijos užduočių nepavyko užimti vietos. Mokiniai labai džiaugiasi savo pasiekimais ir laukia, kada vėl galės sudalyvauti panašiame renginyje.

Puslapis atnaujintas: 2023 gegužės 16