Paskaitų ciklas „Grįžtu į darbą: kaip išlaikyti balansą tarp šeimos ir profesinių įsipareigojimų?“

Paskaitų cikle sužinosite, kas padeda priimti naują situaciją, kaip pasirūpinti savimi ir atpažinti, kad artėja perdegimas. Bus aptariama, kaip paruošti vaiką darželio pradžiai ir nusiteikti patiems, kad šis naujas etapas prasidėtų kuo ramiau visai šeimai, kaip palengvinti atsiskyrimo baimę vaikams, o tėvams – ja nepersiimti.
Skirta: mamoms ir tėčiams, esantiems vaiko priežiūros atostogose, planuojantiems grįžti į darbą, derinantiems mažų vaikų auginimą ir darbą.
Prisijungimai bus atsiųsti užsiregistravusiems dalyviams. Registruojantis galima užduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos lektorės atsakys paskaitų metu.
PASKAITOS VYKS:
Liepos 4 d. 10.00-11.30 val. Tarp dviejų vaidmenų: kaltės jausmas derinant darbą ir mažų vaikų auginimą.
Liepos 13 d. 11.00-12.30 val. Tėvystės ir darbo derinimas: kaip rasti balansą ir neperdegti?
Liepos 18 d. 10.00-11.30 val. Vaikų darželio pradžia: kaip paruošti ir pasiruošti?
Liepos 25 d. 10.00-11.30 val. Atsiskyrimo nerimas: kaip jį įveikti tėvams ir vaikams?
DAUGIAU INFORMACIJOS IR REGISTRACIJA: https://bit.ly/44aJZMh

Puslapis atnaujintas: 2023 birželio 30