Integruota pamoka netradicinėje erdvėje (D. Selindžeris) „Rugiuose prie bedugnės,,

Rugsėjo 21d. III kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja J. Daugaliene ir anglų k. mokytoja J. Beitiene lankėsi Sudargo piliakalnyje. Čia vyko integruota pamoka netradicinėje erdvėje (D. Selindžeris) „Rugiuose prie bedugnės,,. Mokiniai skaitė romano ištrauką, ją analizavo, kūrė šmaikščius pasakojimus, kuriuose panaudojo juokingus žodžių junginius, randamus romane. Mokiniai dirbdami grupėse anglų kalba vieni kitiems pristatė autorių ir kūrinį, atliko interaktyvią užduotį, analizuodami anglų kalbos leksiką, pavartotą romane.
Didžiausią įspūdį mokiniams paliko pats piliakalnis bei skulptūra, pastatyta D. Selindžeriui, kurios istorija užbūrė ir įkvėpė pasidomėti kūriniu giliau.

Puslapis atnaujintas: 2023 rugsėjo 22