Dėl ugdymo proceso ir saugumo mokyklose

Tebesitęsiant kibernetinėms atakoms švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas dėkoja mokyklų bendruomenėms už susitelkimą pastarosiomis dienomis, ypatingą rūpestį vaikais.
Ministras prašo švietimo įstaigų sekti Policijos departamento rekomendacijas ir pasikliauti saugumu besirūpinančiais pareigūnais.
▪️Policija atsižvelgdama į situaciją atnaujina rekomendacijas, jas gauna savivaldybės, visos įstaigos. Svarbu jas sekti, jų laikytis ir išlikti ramiems.
▪️Šiuo metu nėra poreikio koreguoti ugdymo proceso, nebent mokykla ir jai talkinantys pareigūnai mato galimą realią grėsmę.
▪️Pareigūnai neidentifikuoja, kad mokykloms reikėtų pereiti prie nuotolinio mokymo. Nuotolinis mokymas po tokių pranešimų neturėtų tapti norma.
▪️Rekomenduojame mokykloms ir jų steigėjams, esant galimybėms, įrengti kameras, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas ir būtų lengviau patikrinti panašių pranešimų pagrįstumą, jei to prireiks.

Puslapis atnaujintas: 2023 spalio 17