Klasės valandėlė 8b klasei netradicinėje erdvėje

Vasario 12 d. 8b klasės mokiniams klasės valandėlė vyko netradicinėje erdvėje – kino teatre žiūrėjo filmą „Irklais per Atlantą „. Tai pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“.
Ekrane stebint jauno vaikino ryžtą ir nuotykius, apėmė ne tik susižavėjimo, tačiau ir pasididžiavimo jausmas 🇱🇹
Šis filmas puikus pavyzdys jaunimui kiek daug galima pasiekti ugdant psichologinį atsparumą ir esant disciplinuotam žmogui. Tai svarbu ne tik sporte, bet ir mokymosi procese. Svarbiausia Aurimo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!
O klasės vadovė J. Beitienė savo auklėtiniams linki sėkmingo „irklavimo“ mokslų „vandenyne“ ir siekiant asmeninių tikslų.

Puslapis atnaujintas: 2024 vasario 13