Gimnazijos pedagogų patirtys regioninėje konferencijoje

Vasario 19 d. mūsų gimnazijos komanda Laimutė Uselienė, Vilma Bartušienė, Daiva Nauburienė ir Inga Kirkickienė, dalyvavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vykusioje regioninėje konferencijoje „Mokinio individualios pažangos stebėjimas: kelių į mokinio ir mokyklos sėkmę ieškant“. Pranešimą „Grįžtamojo ryšio svarba mokinio mokymosi sėkmingumui“ skaitė direktorė Inga Kirkickienė, pristatė pedagogių Vilmos Bartušienės, Jurgitos Beitienės, Romualdos Malinauskienės, Daivos Nauburienės ir Virginijos Lidžiuvienės veiklų patirtis, aptarė kokiomis priemonėmis, kokiais keliais gimnazijos bendruomenė siekia mokinių ir mokyklos pažangos. Išskyrė mokinio ir mokytojo sąveikos bei tikėjimo mokinio galiomis svarbą. Kiti konferencijos dalyviai iš Šiaulių, Šilalės ir Šilutės rajonų skaitė pranešimus, diskutavo apie mokinių individualios pažangos stebėjimo ir vertinimo būdus, pristatė savo patirtis, siekiant kiekvieno vaiko pažangos augimo ir tikėjimo jo galiomis. Komanda reflektavo, kokios veiklos galimos mūsų gimnazijoje, kur galima stiprinti gimnazijos veiklas.

Puslapis atnaujintas: 2024 vasario 26