1,2 proc. skyrimas gimnazijai

Mieli, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinių tėveliai,
darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės,

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų gimnazijos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos gimnazijos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti jaunimui jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis.

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad pagal galimybes remiate mūsų gimnaziją, skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Materialinė bei kitokia parama labai reikalinga. Jūsų dėka gimnazija tampa patrauklesnė mūsų vaikams.

Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ataskaita apie 1,2 proc. pagal GPM ir paramos gautų lėšų panaudojimą 2023-01-01 likutis – 2547 Eur. Valstybės mokesčių inspekcija 2023 m. į gimnazijos sąskaitą pervedė – 1572 Eur. 1,2 proc. GPM. Likutis: 2023-12-31 – 2055 Eur. Lėšų panaudojimas: įsigytos prekės mokinių skatinimui, renginių organizavimui – 274 Eur., lazerinis projektorius 1790 Eur.

Prašome skirti paramą mūsų gimnazijai, siekiant motyvuoti mokinius už kūrybiškas idėjas, jų įgyvendinimą, už aukštus pasiekimus.

Prašymai skirti paramą Elektroninio deklaravimo sistemoje ( EDS) nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą FR0512 v.5

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

1. Mokestinis laikotarpis – 2023 m.

2. Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 190696786.

3. Paramos gavėjo pavadinimas – Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija.

Deklaruoti galima iki 2024 m. gegužės 1 d.

Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos vardu dėkoju ir prašau paramos.

Direktorė Inga Kirkickienė

Puslapis atnaujintas: 2024 kovo 12