Pasaulinė Žemės diena gimnazijoje

Kovo 20 d. gimnazijoje vyko pamokos, skirtos paminėti Žemės dienai. Fizinio ugdymo pamokose mokiniai leidosi į kelionę aplink žemę arba Lietuvą. Susipažino su vandens ir sausumos sporto transportu, aiškinosi kuriomis greičiausiai pasiektų kelionės tikslą. Visiems nuotaiką pakėlė žaidimas „Aukšta žemė“. Lietuvių kalbos pamokose penktokai ir šeštokai kūrė akrostichą (eiliuotą tekstą, kurio eilučių pirmosios raidės skaitant nuo viršaus į apačią, sudaro žodį arba posakį). Pasaulinės Žemės dienos proga 9-okai per papildomo skaitymo pamoką skaitė savo pasirinktus kūrinius, kuriuose ieškojo peizažo. Mokiniai analizavo gamtos aprašymus bei įvardijo jų svarbą kuriant herojaus paveikslą. 6b klasės mokiniai dalyvavo geografijos projekte ,,Papuošk Žemės akmenį“, septintokai kreipėsi į turistus, kad jie elgtų atsakingai poilsiaudami ir neniokotų gamtos, o 8a klasės mokiniai rinko šiukšles. Technologijų pamokoje 5b ir 6a mokiniai kūrė darbelius iš antrinių žaliavų. Anglų kalbos pamokose mokiniai žiūrėjo filmą anglų kalba apie gamtos aktyvistę švedę Gretą Tunberg „I am Greta“ (Aš esu Greta) bei atliko su filmu susijusias užduotis.

Netradicinių pamokų akimirkas galima pamatyti galerijoje

Puslapis atnaujintas: 2024 kovo 21