5a klasės išvyka į VŠĮ „Šilutės beglobiai“ prieglaudą

Balandžio 18 d. su 5a klasės mokiniais vykome į VŠĮ „Šilutės beglobiai“ prieglaudą. Nuvežėme gyvūnėliams įvairių maisto gėrybių bei kitų reikalingų priemonių. Prieglaudos šeimininkė, R. Vismantienė, papasakojo apie prieglaudos gyventojus, jų ligas ir tai, kaip jie čia atsirado. Beveik visi prieglaudos gyventojai ligoti, sužaloti. Mokiniai turėjo galimybę maitinti, glostyti katinėlius, kurių yra net 42. Toliau keliavome į šuniukų teritoriją. Apdalinome juos skanėstais ir,laikydamiesi šeimininkės nurodymų, išėjome į parką juos pavedžioti. Ne vienam tai buvo nauja patirtis.

Klasės vadovė, B. Galinauskienė, dėkoja, Virginijai Toliušienei, už dosnias dovanas ir meilę gyvūnėliams, ačiū, penktokams ir jų tėveliams, už skanėstus ir maistą gyvūnėliams.

Puslapis atnaujintas: 2024 balandžio 19