Jaunimo rekolekcijos Šv. Benedikto Palendrių vienuolyne

Praėjusį savaitgalį grupė mūsų gimnazijos mokinių praleido Šv. Benedikto Palendrių vienuolyne, kur vyko jaunimo rekolekcijos. Dvi dienas jaunimas dalyvavo programoje, kurios tema „Ką reiškia būti…? Veikla prasidėjo nuo žvilgsnio į savo gyvenimą, dalinantis, kas gyvenime svarbu, žaidžiant pasitikėjimo žaidimus. Vėliau buvo žengta toliau – aiškinomės, ką reiškia būti krikščioniu šiandieniniame pasaulyje? Šia tema kalbėjo svečiai, misijų bendruomenės „Gyvybės medis“ nariai Petras Janšauskas, Vilma ir Ramūnas Ežerskai, vienuolijos brolis Robertas, kurie dalinosi savo apmąstymais, gyvenimo liudijimais ir pavyzdžiais kaip Šventoji Dvasia veda ne tik sunkiausiais gyvenimo momentais, bet ir gyvenimo kasdienybėje įkvėpdama džiaugsmui, gailestingumo darbams, meilei ir draugystei. Jaunimas grupelėse tyrinėjo Šv. Rašto ištraukas, dalyvavo orientaciniame žygyje “ieškodami Šventosios Dvasios dovanų“, bei turėjo nepaprastą galimybę susitikti asmeniniams pokalbiams su vienuoliais. Veiklos pabaiga – agapė su broliais – puikus laikas bendrystėje, nuoširdūs pokalbiai…  Labiausiai šių dviejų dienų prasmė atsiskleidė grįžus, kitą dieną – išsimiegojus, pailsėjus visi pajutome, kad viskas, kas vyko buvo ypatinga Dievo dovana – malonės laikas, kurį norėtųsi kartoti vėl ir vėl…Labai dėkojame Kauno misijų bendruomenei „Gyvybės medis“ už visapusišką palaikymą ir paramą. Esame labai dėkingi vienuolyno broliams, kurie jau antri metai mus priima svečių namuose ir dovanoja mums savo laiką.

Puslapis atnaujintas: 2024 balandžio 24