Netradicinės fizikos ir chemijos pamokos Tauragės STEAM centre

Balandžio mėn. 23 d. II ab ir I klasių mokiniai vyko į Tauragės STEAM centrą, kur vyko netradicinės fizikos ir chemijos pamokos. Gamtamokslinėje laboratorijoje mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose „Cheminė mozaika – ikriukai“. Padedant centro darbuotojoms, atliko skaičiavimus, pasigamino molinės koncentracijos tirpalą, darė spalvotus ikriukus iš kurių sudėliojo duotą paveikslėlį bei naudodami kompiuterinę programėlę įvertino darbo tikslumą.Tvaraus vystymosi laboratorijoje  vyko fizikos pamoka, kurios metu mokiniai tyrė magnetinio lauko savybes. Užduotis atliko su nuolatiniais magnetais bei su Verner jutikliais. Užsiėmimų metu mokiniai pagerino darbo laboratorijoje įgūdžius, pagilino pažintinę,  bendravimo,  bendradarbiavimo, socialinę emocinę bei skaitmeninę kompetencijas.

Puslapis atnaujintas: 2024 balandžio 25