Respublikinė Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada

Balandžio 26 dieną vyko 6-oji respublikinė Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada, Ukmergės r., Taujėnų gimnazijoje.
Olimpiadoje dalyvavo 40 mokinių iš visų penkių Lietuvos regionų ir didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno.
Olimpiados dalyviai atliko etninės kultūros žinių testą bei etninės kultūros raiškos ir veiklos vaizdinį pristatymą.
Mokinių atliktas užduotis vertino autoritetinga vertinimo komisija:
vertinimo komisijos pirmininkė dr. Dalia Urbanavičienė – etnomuzikologė, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė; nariai: Rūta Čėsnienė, Loreta Lichtarovičienė, Laura Lukenskienė, Rasa Gelčienė, Rima Visackienė.
Šilutės rajonui atstovavo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos III kl. mokinė Jorūnė Milerytė.
Olimpiadai ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jūratė Daugalienė.

Puslapis atnaujintas: 2024 balandžio 30