Rodiklis | 2020-2021 | 2021-2022 | 2022-2023 |
Mokinių skaičius (m. m. pabaigoje) | 246 | 239 | 237 |
Pažangumo procentas | 93,9 | 97,7 | 97,7 |
Vidurkis | 7,64 | 7,75 | 7,58 |
Mokosi patenkinamu pasiekimų lygiu ( iki 5 balų) | 126 | 138 | 138 |
proc. | 51 | 58 | 58 |
Mokosi aukštesniuoju pasiekimų lygiu (9-10 balų) | 20 | 19 | 15 |
proc. | 8,1 | 7,9 | 6,3 |
Nepasiekė patenkinamo pasiekimų lygio | 15 | 5 | 5 |
Dalykų skaičius | 31 | 9 | 7 |
Perkelta su nepatenkinamu įvertinimu | 4 | 2 | 3 |
proc. | 1,63 | 0,84 | 1,27 |
Palikta kartoti programą | 3 | 0 | 0 |
proc. | 1,22 | 0 | 0 |
Praleista pamokų iš viso 1 mokiniui | 46,59 | 119,15 | 122,91 |
Be pateisinamų priežasčių | 16,87 | 14,79 | 23,39 |
| ol. | konk. | varž. | ol. | konk. | varž. | ol. | konk. | varž. | ||
Tarptautiniai konkursai: |
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
Dalyvauta | – | 4 | – |
|
|
|
| 4 |
| ||
Laimėta pirmų vietų | – | – | – |
|
|
|
|
|
| ||
Laimėta antrų vietų | – | 1 | – |
|
|
|
|
|
| ||
Laimėta trečių vietų | – | – | – |
|
|
|
|
|
| ||
Internetiniai konkursai: |
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
Dalyvauta | – | 25 | – | 5 | – | – |
| 1 |
| ||
Tapo laureatai |
|
|
|
|
|
|
| 13 |
| ||
Laimėta pirmų vietų | – | 30 | – | 9 | – | – |
| 7 |
| ||
Laimėta antrų vietų | – | 38 | – | 2 | – | – |
| 3 |
| ||
Laimėta trečių vietų | – | 21 | – | 2 | – | – |
|
|
| ||
Šalies konkursai, olimpiados, varžybos |
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
Dalyvauta | – | – | 1 | 1 | 2 | – | 1 | 7 |
| ||
Laimėta pirmų vietų | – | – | 4 | 1 | – | – |
|
| 6 | ||
Laimėta antrų vietų | – | – | 1 | – | – | 1 |
| 1 | 9 | ||
Laimėta trečių vietų | – | – | 3 | 1 | – | – |
| 2 | 7 | ||
Rajono konkursai, olimpiados, varžybos |
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
Dalyvauta | 9 | 3 | – | 14 | 4 | – | 22 | 1 |
| ||
Laimėta pirmų vietų | 1 | 1 | – | 4 | 4 | – | 4 | 1 | 9 | ||
Laimėta antrų vietų | 1 | – | – | 2 | 1 | – | 1 | 1 | 8 | ||
Laimėta trečių vietų | 1 | 1 | – | 6 | – | – | 5 |
| 8 | ||
Išlaikyta valstybinių brandos egzaminų (proc.) | 91,7 | 83,6 | 90,1 | ||||||||
Įvertinimas 86-100 balų (proc.) | 3 | 3,3 | 1,2 | ||||||||
Iš jų 100 balų | 0 | 0 | 0 | ||||||||
Baigė vidurinio ugdymo programą | 24 | 23 | 25 | ||||||||
Įgijo vidurinį išsilavinimą | 24 | 23 | 25 | ||||||||
proc. | 100 | 100 | 100 | ||||||||
Įstojo į aukštąsias | 12 | 10 | 11 | ||||||||
proc. | 50 | 43 | 44 | ||||||||
Iš jų universitetines | 20,8 | 17,4 | 24 | ||||||||
Mokėsi 10-je klasėje | 35 | 25 | 33 | ||||||||
Matematikos PUPP vidurkis | 5,97 | 2,56 | 3,82 | ||||||||
Aukštesniojo pasiekimų lygio įvertinimas (proc.) | 9,4 | 0 | 0 | ||||||||
Lietuvių k. PUPP vidurkis | 6,66 | 5,24 | 5,85 | ||||||||
Aukštesniojo pasiekimų lygio įvertinimas (proc.) | 15,6 | 0 | 9,09 | ||||||||
Įgijo pagrindinį išsilavinimą | 33 | 25 | 33 | ||||||||
proc. | 100 | 100 | 100 | ||||||||
Tęsia mokymąsi gimnazijoje (proc.) | 71,4 | 76 | 26 | ||||||||
Įvykdyta vidaus tvarkos taisyklių pažeidimų | 4 | 51 | 8 | ||||||||
Dalyvavo mokinių | 5 | 15 | 4 |
5a klasė
Ia klasė
Martyna Daukšaitė 7b
Emilija Mačijauskaitė Ib
Vitalija Kudrešova 8
Aurimas Šikšnius IV
Matas Šiaudvytis 5b
Amanda Preikšaitytė Ib
Domantas Radvilas 8
Sandra Balčiauskaitė Ib
Pavadinimas, vieta ir data | Dalyvis | Klasė | Vieta | Vadovas |
Olympis 2022 rudens sesija, anglų kalba | Rugilė Dambrauskaitė | IV | I laipsnio diplomas | D. Naujokienė |
Ineta Balčiauskytė | IV | II laipsnio diplomas | ||
Olympis 2023 pavasario sesija, anglų kalba | Martyna Daukšaitė | 7b | I laipsnio diplomas | J. Beitienė |
Jorūnė Bastakytė | 7b | I laipsnio diplomas | ||
Milda Rupainytė | 7b | I laipsnio diplomas | ||
Karolina Toleikyė | 8 | I laipsnio diplomas | ||
Jorūnė Milerytė | II | I laipsnio diplomas | ||
“Kings” anglų kalbos 5 kl. finalas | Milda Čepauskaitė | 5a | I lygio diplomas (95%) | D. Naujokienė |
Matas Šiaudvytis | 5b | II lygio diplomas (93%) | ||
Regioninis internetinis 8-9 klasių diktanto rašymo konkursas, skirtas „Tauragė – kultūros sostinė“ paminėti
| Emilija Mačijauskaitė | Ib | II vieta | D. Naujokienė |
Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2023“ anglų k. | Martyna Daukšaitė | 7b | laureatė | J. Beitienė |
Jorūnė Bastakytė | 7b | laureatė | ||
Airida Petrikaitė | 7b | laureatė | ||
Augustas Beita | 8 | laureatas | ||
Matas Auksorius | 8 | laureatas | ||
Vitalija Kostrubaitė | 5a | laureatė | D. Naujokienė | |
Julius Mileris | 6 | laureatas | ||
Rugilė Dambrauskaitė | IV | laureatė | ||
Rasa Jokubaitytė | IV | laureatė | ||
Augustė Žvirblytė | IV | laureatė | ||
Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2023“ rusų k. | Vitalija Kudrešova | 6 | laureatė | G. Bartkuvienė |
Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2023“ vokiečių k. | Ernesta Požeraitė | 6 | laureatė | R. Malinauskienė |
Matas Auksorius | 8 | laureatas | ||
Anglų kalbos konkurso "Kings" finalas | Milda Čepauskaitė | 5a | I lygio diplomas | D. Naujokienė |
Matas Šiaudvytis | 5b | II lygio diplomas | ||
Regioninis Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-10 klasių mokinių istorijos konkursas 2023-05-12 | Rokas Rupšys
| 8 | III |
R. Vitkauskas |
Jorūnė Milerytė | IIa | III | ||
Respublikinis bendrojo ugdymo įstaigų 9-12kl. mokinių miniatiūrų konkursąs-paroda „Mūsų vienas vardas-Lietuva”, (skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti). | Jorūnė Milerytė | IIa | II | J. Alsytė |
Respublikinis konkursas Let’s Create a Story | Jorūnė Mileryte Eva Čiužauskaitė Rimnatė Bendžiūtė Samanta Maraulaitė Gustas Gečas | IIa IIa IIa IIa IIb | Dalyviai | J. Beitienė |
Pavadinimas | Dalyvis | Klasė | Vieta | Vadovas |
Rajoninė fizikos I-IV kl. olimpiada | Irma Bendžiūtė | Ia | III | N.Peteraitienė |
Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros I – II, III-IV klasių olimpiada
| Elzė Auškalnytė | Ib | I
| J. Daugalienė
R. Vingienė |
Rasa Jokubaitytė | IV | III | ||
Rajoninis 9-10 klasių anglų kalbos konkursas | Emilija Mačijauskaitė | Ib | II | D. Naujokienė |
Rajoninė 9 – 12 klasių etnokultūros olimpiada | Simona Rupainytė | Ib | II | J. Daugalienė |
Beatričė Vaičiulytė | Ib | III | J. Daugalienė | |
Rajoninis meninio skaitymo konkursas | E. Mačijauskaitė A. Preikšaitytė D. Šeputytė A. J. Vingis R. Meilė | Ib Ib Ib Ia Ia | I | J. Daugalienė |
STEAM (Gamtos mokslų –biologijos ) 5-8 klasių olimpiada 2023-03-21 | Pijus Balčytis
| 8 | I
I
| D. Kaletkienė |
Martyna Daukšaitė | 7b | |||
Rajoninė technologijų olimpiada | Eva Čiužauskaitė | IIa | III | D. Nauburienė J. Alsytė |
Erika Arnašiūtė | IV | I |
Varžybų pavadinimas, vieta ir data | Dalyvis |
Klasė |
Vieta
|
Varžyboms ruošęs mokytojas
| Kūno kultūros mokytojas | |||
Šalies kaimiškų vietovių mokyklų mergaičių komandų futbolo zoninės varžybos 2023-01-20 | Gabrielė Kostrubaitė | 7a | III |
V. Parnarauskienė | B. Galinauskienė | |||
Eivilė Riterytė | 5b | III | ||||||
Aistė Bartkutė | 7a | III | ||||||
Agnė Chockevičiūtė | 7a | III | ||||||
Justė Šeputytė | 7a | III | ||||||
Karina Kudrešova | 7b | III | ||||||
Vaida Jėgerytė | 7a | III | ||||||
Lėja Bernotaitė | 7b | III | ||||||
Augustė Junkarytė | 8 | III | ||||||
Šalies kaimiškų vietovių mokyklų vaikinų komandų zoninės varžybos 2023-01-20 | Nojus Dyglys | IIa | I |
V. Parnarauskienė | B. Galinauskienė | |||
Deividas Birbalas | IIb | I | ||||||
Tadas Žvirblis | IIa | I | ||||||
Dalius Žvirblis | IIa | I | ||||||
Edgaras Degutis | IIa | I | ||||||
Marijus Norbutas | IIb | I | ||||||
Arnas Jonas Vingis | Ia | I | ||||||
Justas Kudrešovas | IIb | I | ||||||
Šalies kaimiškų vietovių mokyklų vaikinų komandų tarpzoninės varžybos 2023-02-02 | Nojus Dyglys | IIa | II |
V. Parnarauskienė | V. Parnarauskienė | |||
Deividas Birbalas | IIb | II | ||||||
Tadas Žvirblis | IIa | II | ||||||
Dalius Žvirblis | IIa | II | ||||||
Edgaras Degutis | IIa | II | ||||||
Marijus Norbutas | IIb | II | ||||||
Arnas Jonas Vingis | Ia | II | ||||||
Justas Kudrešovas | IIb | II | ||||||
Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionatas 2023-03-05 |
|
| D K |
V. Parnarauskienė |
| |||
Orestas Šeputis | Ib | I | I | |||||
Mindaugas Lankutis | III | I | I | |||||
Vitalija Kudrešova | 8 | II | II | |||||
Elinga Nausėdaitė | 8 | III | II | |||||
Aurimas Šikšnius | IV | II | II | |||||
Justas Vaitiekus | 8 |
| II | |||||
Solveiga Dulkytė
| IIb |
| III | |||||
Mantas Montvydas | 7b |
| III | |||||
|
|
|
|
|
| |||
Lietuvos suaugusiųjų rankų lenkimo sporto čempionatas 2023-03-25 |
|
| Ranka
D K |
V. Parnarauskienė |
| |||
Aurimas Šikšnius | IV | II | I |
| ||||
Orestas Šeputis | Ib | I | II |
| ||||
Mindaugas Lankutis | III | I | II |
| ||||
Elinga Nausėdaitė | 8 | III | II |
| ||||
Urtė Stanionytė | 7b | III | III |
| ||||
Solveiga Dulkytė
| IIb |
| III |
|
Varžybų pavadinimas, vieta ir data | Dalyvis |
Klasė |
Vieta
|
Varžyboms ruošęs mokytojas
| Kūno kultūros mokytojas |
Rajono mokyklų rudens kroso varžybos 2022-09-28 | Saulė Žiedavainytė | 6 | II | V. Parnarauskienė | V. Parnarauskienė |
Monika Bagdonaitė | III | III | |||
Rajono kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato (gim. 2010 m. ir jaunesnių) zoninės varžybos.
| Eivilė Riterytė | 5b |
II
| B.Galinauskienė
|
|
Arūnė Mockutė | 5b | ||||
Berta Nausėdaitė | 5b | ||||
Miglė Žygaitytė | 5b | ||||
Fausta Žymančiūtė | 5a | ||||
Gustė Gendvilaitė | 5a | ||||
Milda Čepkauskaitė | 5a | ||||
Vitalija Kostrubaitė | 5a | ||||
Austėja Bendžiūtė | 5a | ||||
Rugilė Vaivadaitė | 5b | ||||
Rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų kvadrato (gim. 2010 m. ir jaunesnių) zoninės varžybos.
| Gvidas Lazdauskas | 5b |
II
| B. Galinauskienė V.Parnarauskienė |
|
Benas Balčauskas | 5b | ||||
Benas Kasiliauskas | 5b | ||||
Dovydas Savickas | 5a | ||||
Nojus Trijonis | 5a | ||||
Airidas Gudaitis | 6 | ||||
Aironas Toliušis | 6 | ||||
Lukas Zubė | 6 | ||||
Simonas Gečas | 6 | ||||
Rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų kvadrato (gim. 2010 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos.
| Neilas Šimkus | 6 |
II | B.Galinauskienė V. Parnarauskienė
|
|
Benas Balčauskas | 5b | ||||
Benas Kasiliauskas | 5b | ||||
Dovydas Savickas | 5a | ||||
Nojus Trijonis | 5a | ||||
Airidas Gudaitis | 6 | ||||
Aironas Toliušis | 6 | ||||
Lukas Zubė | 6 | ||||
Simonas Gečas | 6 | ||||
Rajono mokyklų svarsčio kėlimo varžybos 2022-11-30 | Orestas Šeputis | Ib | I | V. Parnarauskienė
|
|
Lukas Stonkus | III | III | |||
Rokas Dlugoborskis | III | III | |||
Jonas Ramojus Birbalas | III | I | |||
Naglis Ramanuskas | 7b | IV | |||
Gabrielė Kostrubaitė | 7a | III | |||
Monika Bagdonaitė | III | III | |||
Viktorija Pralgauskaitė | III | IV | |||
Rajono kaimiškų mokyklų vaikinų tinklinio komandų zoninės varžybos | Nojus Dyglys | IIa |
I |
V. Parnarauskienė
|
|
Deividas Birbalas | IIb |
| |||
Tadas Žvirblis |
IIa |
| |||
Dalius Žvirblis | IIa |
| |||
Edgaras Degutis | IIa | ||||
Marijus Norbutas | IIb | ||||
Arnas Jonas Vingis | Ia | ||||
Linas Balčiauskas | IIa | ||||
Karolis Girulis | IIb | ||||
Justas Kudrešovas | IIb | ||||
Rajono kaimiškų mokyklų merginų komandų tinklinio zoninės varžybos | Beatričė Vaičiulytė | Ib |
III | ||
Daiva Šeputuytė | Ib | ||||
Amanda Preikšaitytė | Ib | ||||
Mintė Arnašiūtė | 8 | ||||
Milda Rupainytė | 7b | ||||
Simona Rupainytė | Ib | ||||
Emilija Mačijauskaitė | Ib | ||||
Airida Petrikaitė | 7b | ||||
Rajono kaimiškų vietovių mokyklų mergaičių komandų futbolo finalinės varžybos | Gabrielė Kostrubaitė | 7a |
I | V. Parnarauskienė
|
|
Eivilė Riterytė | 5b | ||||
Aistė Bartkutė | 7a | ||||
Goda Žielytė | 7b | ||||
Agnė Chockevičiūtė | 7a | ||||
Justė Šeputytė | 7a | ||||
Karina Kudrešova | 7b | ||||
Vaida Jėgerytė | 7a | ||||
Kamilė Balserytė | 7a | ||||
Lėja Bernotaitė | 7b | ||||
Augustė Junkarytė | 8 | ||||
Arūnė Mockutė | 5b | ||||
Adrija Bernotaitė | 5a | ||||
Dorotėja Daukšaitė | 6 | ||||
Karina Vaitkutė | 6 | ||||
Rajono kaimiškų mokyklų vaikinų tinklinio komandų finalinės varžybos 2023-01-18 | Nojus Dyglys | IIa |
I | V. Parnarauskienė
|
|
Deividas Birbalas | IIb | ||||
Tadas Žvirblis | IIa | ||||
Dalius Žvirblis | IIa | ||||
Edgaras Degutis | IIa | ||||
Marijus Norbutas | IIb | ||||
Arnas Jonas Vingis | Ia | ||||
Linas Balčiauskas | IIa | ||||
Karolis Girulis | IIb | ||||
Justas Kudrešovas | IIb | ||||
Rajono mokyklų pavasario kroso varžybos 2023-04-19 | Rimantė Bendžiūtė | IIa | II |
| B.Galinauskienė |
Šilutės r. gimnazijų sporto žaidynių tinklinio varžybos | Vaikinų komanda: Nojus Dyglys | IIa |
I | V. Parnarauskienė |
|
Deividas Birbalas | IIb |
| |||
Tadas Žvirblis | IIa |
| |||
Dalius Žvirblis | IIa |
| |||
Edgaras Degutis | IIa |
| |||
Arnas Jonas Vingis | Ia |
| |||
Merginų komanda: Vitalija Kudrešova |
8 |
I |
| ||
Mintė Arnašiūtė | 8 |
| |||
Gabija Butkutė | 8 |
| |||
Karina Kudrešova | 7b |
| |||
Goda Žielytė | 7b |
| |||
Milda Rupainytė | 7b |
| |||
Justė Šeputytė | 7a |
| |||
Karina Kudrešova | 7b |
| |||
Vaida Jėgerytė | 7a |
| |||
Justė Šeputytė | 7a |
|
Varžybos | Dalyvis | Klasė | Vieta | Varžyboms ruošė |
Šilutės r. savivaldybės mokinių 2023 metų sporto žaidynės | AURIMAS ŠIKŠNIUS | IV | II vt.- virvės tr., II vt. -šaulių kliūčių ruožas, 5 vt, - estafetinis bėg. |
Vilija Parnarauskienė Birutė Galinauskienė
|
LUKAS DUGLYS | IV | II vt. - krepšinis | ||
IGNAS JUNKARYS | IV | III vt. – futbolas, II vt. -šaulių kliūčių ruožas, II vt.- virvės trauk. | ||
RAMOJUS JONAS BIRBALAS | III | II vt. – krepšinis, III vt. - futbolas | ||
DYGLYS NOJUS | IIa | III vt. – futbolas, II vt.- virvės trauk., I vt. - tinklinis | ||
SIMAS TOLIUŠIS | IIb | II vt. - krepšinis | ||
KAVALIAUSKAS MANTAS | Ib | II vt.- virvės tr. | ||
ŠEPUTIS ORESTAS | Ib | III vt. – futbolas | ||
KAROLIS TENTERIS | Ib | III vt. – futbolas, II vt. -šaulių kliūčių ruožas, 5 vt, - estafetinis bėg. | ||
MATAS VAZNYS | Ib | atsarginis | ||
VILTĖ BEINORYTĖ | Ia | II vt. – krepšinis, II vt. -šaulių kliūčių ruožas, 5 vt, - estafetinis bėg. | ||
ARNAS JONAS VINGIS | Ia | II vt. – krepšinis, II vt.- virvės tr., III vt. – futbolas, I vt. - tinklinis | ||
ELINGA NAUSĖDAITĖ | 8 | II vt.- virvės tr. | ||
GYTĖ ČEPAUSKAITĖ | 8 | II vt.- virvės tr., 5 vt, - estafetinis bėg. | ||
INGRIDA JUCIŪTĖ | 8 | II vt.- virvės tr. | ||
VITALIJA KUDREŠOVA | 8 | II vt. - krepšinis | ||
MATAS AUKSORIUS | 8 | II vt. - krepšinis | ||
KARINA KUDREŠOVA | 7b | II vt. - krepšinis | ||
AIRIDA PETRIKAITĖ | 7b | II vt. - šaulių kliūčių ruožas, I vt. - tinklinis | ||
NAGLIS RAMANAUSKAS | 7b | II vt.- virvės tr., |
| |
MILDA RUPAINYTĖ | 7b | I vt. – tinklinis, II vt. -šaulių kliūčių ruožas |
| |
GABRIELĖ KOSTRUBAITĖ | 7a | III vt. – futbolas |
| |
LUKAS SARAPINAS | 7a | III vt. – futbolas |
| |
AIRIMAS GEDGAUDAS | 7a | III vt. – futbolas |
| |
EIVILĖ RITERYTĖ | 5b | II vt. – krepšinis, III vt. – futbolas |
| |
DOVYDAS SAVICKAS | 5a | III vt. – futbolas |
| |
GVIDAS LAZDAUSKAS | 5b | III vt. – futbolas |
| |
VAIDA JĖGERYTĖ 7a | 7a | I vt. - tinklinis |
| |
GABIJA BAKUTYTĖ | 8 | I vt. - tinklinis |
| |
MINTĖ ARNAŠIŪTĖ | 8 | I vt. - tinklinis |
| |
GODA ŽIELYTE | 7b | I vt. - tinklinis |
| |
JUSTĖ ŠEPUTYTĖ | 7a | I vt. - tinklinis |
| |
DEIVIDAS BIRBALAS | IIa | I vt. - tinklinis |
| |
TADAS ŽVIRBLIS | IIa | I vt. - tinklinis |
| |
DALIUS ŽVIRBLIS | IIa | I vt. - tinklinis |
| |
EDGARAS DEGUTIS | IIa | I vt. - tinklinis |
| |
|
|
|
|
Sporto šaka
|
I vieta |
II vieta |
III vieta |
Vaikinų komandų 6x6 tinklinio varžybos | IV klasė | III klasė | IIab klasės |
Aurimas Šikšnius | Armandas Joga | Nojus Dyglys | |
Lukas Dyglys | Jonas Ramojus Birbalas | Tadas Žvirblis | |
Deividas Baltutis | Rokas Dlugoborskis | Linas Balčiauskas | |
Ignas Junkarys | Ugnius Ūselis | Dalius Žvirblis | |
Jokūbas Kinčius | Lukas Stonkus | Deividas Birbalas | |
Linas Bertašius | Mindaugas Stasytis | Karolis Girulis | |
Džiugas Šarkauskas | Lukas Kudrešovas |
| |
II ir jaunesnių klasių mišrių komandų 6x6 tinklinio varžybos
| IIa+IIb | Ib | 10b |
Nojus Dyglys | Emilija Mačijauskaitė | Rokas Toliušis | |
Deividas Birbalas | Daiva Šeputytė | Justas Kudrešovas | |
Tadas Žvirblis | Amanda Preikšaitytė | Gustas Gečas | |
Airida Petrikaitė | Gražvydas Arnašius | Karina Kudrešova | |
Jorūnė Bastakytė | Karolis Tenteris | Goda Žielytė | |
Solveiga Dulkytė | Justas Vyšniauskas | Asta Šeputytė | |
| Orestas Šeputis | Marijus Norbutas | |
| Matas Vaznys |
| |
Mergaičių komandų 6x6 tinklinio varžybos | 7a | Ib | 8 |
Vaida Jėgerytė | Beatričė Vaičiulytė | Mintė Arnašiūtė | |
Kamilė Balserytė | Amanda Preikšaitytė | Austėja Šiaudvytytė | |
Justė Šeputytė | Simona Rupainytė | Gabija Bakutytė | |
Lukas Sarapinas | Emilija Mačijauskaitė | Augustė Junkarytė | |
| Solveiga Dulkytė |
| |
| Daiva Šeputytė |
| |
Klasiokų stalo teniso varžybos | III kl. | ||
Armandas Joga | Mindaugas Stasytis | Lukas Šiaudvytis | |
8 kl. | |||
Vitalija Kudrešova | Linas Lekavičius | Gabija Bakutytė | |
7b kl. | |||
Karina Kudrešova | Naglis Ramanauskas | Jorūnė Bastakytė | |
7a kl. | |||
Lukas Sarapinas | Benas Vidutis | Aistė Bartkutė | |
6 | |||
Aironas Toliušis | Goda Kudrešova | Julius Mileris | |
Stalo teniso varžybos „Dėl geriausio žaidėjo vardo - 2023“ | MERGAITĖS | ||
VESTA GEČAITĖ 5b | VITALIJA KUDREŠOVA 8 kl. | GODA KUDREŠOVA 7b kl. | |
VAIKINAI | |||
AURIMAS ŠIKŠNIUS IV kl. | NOJUS UNDŽYS IV kl. | RAMOJUS JONAS BIRBALAS III kl. | |
Klasiokų rankų lenkimo varžybos -2023 | III kl | ||
Ugnius Ūselis | Rokas Dlugoborskis | Lukas Šiaudvytis | |
8 kl. mergaitės |
|
| |
Vitalija Kudrešova | Elinga Nausėdaitė | Gytė Čepauskytė | |
8 kl. vaikinai | |||
Kęstutis Girskis | Linas Lekavičius | Justas Vaitiekus | |
7b kl. | |||
Mantas Montvydas | Augustas Ūselis | Urtė Stanionytė | |
7a kl. | |||
Dovydas Čaras | Nojus Baltutis | Nojus Dragūnas | |
6 kl. berniukai | |||
Aironas Toliušis | Neilas Šimkus | Simonas Gečas | |
6 kl. mergaitės | |||
Gintarė Oželytė | Danielė Balandytė | Toma Vindžigalskytė |
Informacija rengiama.
Informacija rengiama.