Erasmus+ trumpalaikis bendrojo ugdymo srities mobilumo projektas „Nuo iliuzijos link įtraukties“

Erasmus + trumpalaikis bendrojo ugdymo srities mobilumo projektas „Nuo iliuzijos link įtraukties“. Šio projekto metu bus siekiama tobulinti įtraukaus ugdymo kompetencijas, tikintis, kad mokyklos bendruomenė, įvykdžiusi projekto veiklas, įgis kompleksinių žinių ir praktinių įgūdžių trijose svarbiausiose įtraukiojo ugdymo sudėtinėse dalyse: metodinės priemonės, socialinės-emocinės kompetencijos, ugdymo aplinkų pritaikymas ir išteklių panaudojimas. Siekiant šių tikslų numatyta dalyvauti keturiose mobilumo veiklose: darbo stebėjime Ispanijoje, kvalifikacijos tobulinimo kursuose Airijoje, Vokietijoje ir Graikijoje. Tikimasi, kad įgytos žinios ir išmokti metodai bus naudingi tobulinant pedagogų kompetencijas įtraukiojo ugdymo srityje ir kokybiškai pagerinant mokinių savijautos mokykloje rodiklius bei ugdant jų socialinį-emocinį intelektą.

Puslapis atnaujintas: 2023 gegužės 23