eTwinning projektas “Kuo įdomus miestelis prie keturių upių?”

2023 metų sausio mėnesį Ia klasės mokiniai pradėjo pusmečio trukmės mokyklinį etwinning projektą  “Kuo įdomus miestelis prie keturių upių?” (ID 134850). Projekte integruoti šie dalykai: geografija, fizinis ugdymas, lietuvių, anglų ir vokiečių kalbos.

Moksleivių veiklose bus taikomos GIS technologijos, kaip tyrimo priemonė. Mokiniai parengs interaktyvų miestelio lankytinų vietų žemėlapį su aprašymu ir rekomendacijomis atlikti tam tikras fizinio aktyvumo užduotis. Informacija bus pateikta lietuvių kalba ir dviem užsienio kalbomis, anglų ir vokiečių. Prie kiekvieno objekto mokiniai sugalvos skirtingą fizinio aktyvumo užduotį, kurią lankytojams bus rekomenduota atlikti.

Projektą vykdo geografijos mokytoja Zita Kaminskienė, fizinio ugdymo mokytoja Birutė Galinauskienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Daugalienė, anglų kalbos mokytoja Danguolė Naujokienė ir vokiečių kalbos mokytoja Romualda Malinauskienė.

Puslapis atnaujintas: 2023 rugsėjo 5