eTwinning projektas „My school is cool“

Ar gerai pažįsti savo mokyklą, ar galėtum būti gidu svečiui? O jeigu tas svečias iš kitos šalies? Spalio mėnesį 6 klasės mokiniai su bendraamžiais iš Lenkijos, Slovėnijos, Turkijos ir Lietuvos (Žygaičių gimnazijos) pradėjo eTwinning projektą „My school is cool“.
Pagrindinė projekto idėja – pažinti savo mokyklą ir būti jos gerbėju. Projekto tikslas yra tobulinti mokinių bendravimo, bendradarbiavimo, sprendimų priėmimo, anglų kalbos ir IKT įgūdžius.
Kiekvieną mėnesį mokiniai dirba su vis kita tema, pvz., „Mano mokyklos profilis“, „Kelias į mokyklą“, „Maistas valgykloje“, „Būreliai mokykloje“, „Erdvės poilsiui“, „Šventės“ ir t.t. Kiekviena tema turi būti pateikiama skirtingais būdais (skaidrėmis, vaizdo pristatymais, atvirukais, nuotraukų koliažais).
Projektui vadovauja anglų kalbos mokytoja Danguolė Naujokienė.

Puslapis atnaujintas: 2023 rugsėjo 5