Visi įrašai

Informacija dėl Gyvenimo įgūdžių pamokų

Informacija tėvams apie Gyvenimo įgūdžių programą.

2023 rugsėjo 5

Rugsėjo 1-oji. Mokslo metų pradžios šventė

Nauja pradžia, nauji lūkesčiai svajonės ir nauji darbai. Sveikiname gimnazijos bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia.  Šventės akimirkas galima pamatyti galerijoje.

2023 rugsėjo 1

Gimnazijos komandai reikalingi pedagogai

Daugiau informacijos galima rasti skiltyje Darbuotojų poreikis.

2023 rugpjūčio 17

Atsisveikinimas su abiturientais

Liepos 3 d. gimnazijoje skambėjo atsisveikinimo žodžiai abiturientams ir linkėjimai, lydimi saksofono muzikos garsų. Renginio akimirkas galima pamatyti galerijoje.

2023 liepos 7

Prie šalies Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ projekto spalio mėnesio 19-22 dienomis prisijungė ir Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija, vyko kūrybinės eko dirbtuvės – integruotos technologijų ir vokiečių kalbos pamokos „Sukurk savo tvarios mados kolekciją!
6–8, I–II klasių mokiniai iš antrinių žaliavų bei audinių atraižų sukūrė tvarios mados kolekciją: drabužius ir aksesuarus, juos dekoravo vokiškais žodžiais, spalviniais vokiškumo motyvais.
Vokiečių kalbos dienos tampa tradiciniu kasmetiniu renginiu, per kurį visa Lietuva prabyla vokiškai!
Eko dirbtuves vykdė mokytojos Romualda Malinauskienė ir Jolanta Alsytė