Gimnazijos herbas
Gimnazijos herbas

Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija

Visi įrašai

Informacija

Informacija

Direktoriaus 2020 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr.V1- 87 2021 m. sausio 4 – 31 d. pradinio ugdymo, sausio 6 – 31 d. pagrindinio, vidurinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinimas organizuojamas […]

Skaityti įrašą

2020 30 gruodžio

Kalėdinės puošmenos

Kalėdinės puošmenos

5ab, 6 ir 8b klasių mokiniai, besibaigiančiais 2020 metais, per technologijų pamokas, kūrė Kalėdines puošmenas, dovanėles. Tai buvo tikrai nelengva užduotis penktokams ir šeštokams,  kurie su siuvimo technika susidūrė pirmą kartą. […]

Skaityti įrašą

2020 29 gruodžio

Šventinis gimnazijos administracijos sveikinimas

Šventinis gimnazijos administracijos sveikinimas

https://www.znaumiestis.silute.lm.lt/wp-content/uploads/2020/12/2-variantas_5KYL9sPg.mp4

Skaityti įrašą

2020 18 gruodžio

Laimėjimas konkurse

Laimėjimas konkurse

Tarptautiniame 5 – 12 klasių mokinių rašinio (dienoraščio ,,Šviesa@aš”) konkurse 7b kl. mokinė SIMONA RUPAINYTĖ laimėjo II – ąją vietą! Sveikiname mokinę ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Jūratę Daugalienę.

Skaityti įrašą

2020 15 gruodžio

Prie šalies Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ projekto spalio mėnesio 19-22 dienomis prisijungė ir Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija, vyko kūrybinės eko dirbtuvės – integruotos technologijų ir vokiečių kalbos pamokos „Sukurk savo tvarios mados kolekciją!
6–8, I–II klasių mokiniai iš antrinių žaliavų bei audinių atraižų sukūrė tvarios mados kolekciją: drabužius ir aksesuarus, juos dekoravo vokiškais žodžiais, spalviniais vokiškumo motyvais.
Vokiečių kalbos dienos tampa tradiciniu kasmetiniu renginiu, per kurį visa Lietuva prabyla vokiškai!
Eko dirbtuves vykdė mokytojos Romualda Malinauskienė ir Jolanta Alsytė