Visi įrašai

Dalyvavimas Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionate

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleiviai kovo 4d. dalyvavo Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionate Kaune. Užimta II komandinė vieta, laimėta I vietų taurių ir daug medalių.

2023 kovo 7

Kūrybinių darbų projektas „Mitų paslaptį atskleisk…“

Gardamo skyriaus 3- 4 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame vaikų kūrybinių darbų projekte „Mitų paslaptį atskleisk…“ Mokytoja Virginija Lidžiuvienė

2023 kovo 6

Laimėjimas piešinių konkurse „Nupiešk dinozaurą“

Gardamo 1-2 klasės mokiniai dalyvavo Dinozaurų parko Dino.lt Radailiai organizuotame piešinių konkurse „Nupiešk dinozaurą“. Sėkmė nusišypsojo 1 kl. mokinei Liusijai Kužmarskytei, kuri laimėjo dovanų kuponą 5 asmenims į dinozaurų parką. Sveikiname Liusiją!

2023 kovo 6

Projektas „Ką galiu užsiauginti pats?“

Priešmokyklinio ugdymo grupėje startavo projektas „Ką galiu užsiauginti pats?“, kuris tęsis iki gegužės mėnesio. Ta proga vaikučiai lankėsi netoliese esančiame gėlių ūkyje, kur turėjo progą sodinti augalus patys ir patyrė […]

2023 kovo 1

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimiškų vietovių mokyklų tinklinio varžybos

Žemaičių Naumiesčio vaikinai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimiškų vietovių mokyklų tinklinio komandų finalinėse varžybose Vilniaus r., Avižienių gimnazijoje ir užėmė 4 vietą.

2023 kovo 1

Prie šalies Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ projekto spalio mėnesio 19-22 dienomis prisijungė ir Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija, vyko kūrybinės eko dirbtuvės – integruotos technologijų ir vokiečių kalbos pamokos „Sukurk savo tvarios mados kolekciją!
6–8, I–II klasių mokiniai iš antrinių žaliavų bei audinių atraižų sukūrė tvarios mados kolekciją: drabužius ir aksesuarus, juos dekoravo vokiškais žodžiais, spalviniais vokiškumo motyvais.
Vokiečių kalbos dienos tampa tradiciniu kasmetiniu renginiu, per kurį visa Lietuva prabyla vokiškai!
Eko dirbtuves vykdė mokytojos Romualda Malinauskienė ir Jolanta Alsytė